Освітні програми

Умови вступу

Європейські можливості

Університет

Вартість

Пошук на сайті

Спускаючись сходами, відчуваєш особливу наукову тишу, - це тому, що поряд бібліотека йдемо до бібліотеки Університету імені А.Нобеля. Які б найсучасніші засоби для читання та отримання інформації ви не мали, - коли опиняєшся у читальному залі бібліотеки та гортаєш сторінки справжнього наукового фоліанту, виникають ні з чим не зрівняні відчуття.

Приємно затриматися у світлому холі бібліотеки поблукати коридором бібліотеки, розглядаючи чергову мистецьку експозицію ( там знаходиться Арт-галерея) , чи, зустріти приятеля у читальній залі, пошепки обговорити останні події. Погодьтеся: є щось таємниче у бібліотечних залах .

Університет імені Альфреда Нобеля пишається своєю сучасною бібліотекою, яка є потужним навчальним, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким центром. В Бібліотеці університету сьогодні вдало поєднані магія паперових книжок - та сучасні технології. Тут активно використовуються передові комп’ютерні технології, електронні ресурси ( є доступ і до віддалених інформресурсів!), - все це відкриває нові інформаційні та освітні можливості для викладачів та студентів університету. Потрібні тільки пластиковий читацький квиток, бажання та трохи часу…

Коли треба терміново знайти інформацію, яку приховує від тебе Інтернет, - слід звернутись до бібліотекаря!
Сьогодні бібліотека є центром управління знаннями, її користувачам надається допомога в пошуку інформації, є можливості оперативного доступу до документів в електронному вигляді, працює Wi-Fi для широкого використання відкритих ресурсів через мережі Internet.

Особлива увага приділяється комплектуванню фонду літератури для слухачів підготовчого відділення. Слухачі мають можливість користуватись підручниками з предметів, з яких складатимуть ЗНО.

Сьогодні загальний фонд бібліотеки складає понад 200 тисяч примірників. Крім базового навчального фонду є довідково-інформаційний, науковий, потужний фонд літератури іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою, іспанською, польською). Великим скарбом є значний фонд періодичних видань, який складається з фахових наукових видань. Пишається бібліотека і книгами, які надані в дар відомими науковцями – гостями та почесними професорами Університету.

 

 

 

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ abit@duan.edu.ua