Освітні програми

Умови вступу

Європейські можливості

Університет

Вартість

Пошук на сайті

   Кафетерії Університету імені Альфреда Нобеля - це місця, де вирує життя, особливо - на перервах, коли чудовий аромат кави та свіжої випічки надихає на творчі ідеї. Система громадського харчування Університету імені Альфреда Нобеля забезпечує студентів і співробітників університету якісним харчуванням за демократичними цінами. Кафетерії в різних корпусах університету відкриті щодня, коли проводяться заняття. Вони працюють за одним із найпрогресивніших методів обслуговування - самообслуговування з наступним розрахунком, що економить час відвідувачів.

   Представлене різноманітне меню задовольняє вимоги як струнких дівчат, так і завжди голодних представників протилежної статі. Студентам, працівникам і гостям університету пропонується широкий вибір холодних закусок, гарячих страв, свіжої випічки, молочнокислих продуктів, фруктів, гарячих і холодних напоїв.

   Крім того, кафетерії забезпечують харчування на численних конференціях і заходах, які проходять в університеті.

  Інтер'єри кафетеріїв університету відповідають санітарним стандартам і відрізняються атмосферою затишку. Тут завжди приємно не тільки покуштувати, але й весело провести час з друзями на студентському святі чи на майстер-класі з виготовлення борщу чи вареників.
А як чудово на великій перерві, зібравшись у затишному кафетерії, обговорювати останні події та вихвалятися досягненнями!..

Тут всім і завжди гарантують гарний настрій та здоров’я …!!!


ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ abit@duan.edu.ua