Open Day

Зв'яжіться з нами вже сьогодні

Зв’яжіться з нами on-line. Зателефонуйте нам на багатоканальну службу підтримки (Усі дзвінки безкоштовні), або замовте дзвінок. Напишіть нам. Приєднуйтесь у соціальних мережах.
вул. Січеславська Набережна, 18 / місто Дніпро / Україна
0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380957000047 || +380(63) 7-0000-47 Приймальна комісія: +380(50) 340-16-61 || +380(98) 138-44-80 abit@duan.edu.ua

ПРИЄДНУЙСЯ!

Будь в курсі всіх змін про вступ

Чому саме наш університет ?!

Це тільки перші 12 переваг :

Можливо все! На неможливе лише потрібно більше часу.

Ден Браун

ПСИХОЛОГІЯ

Психолог – це фахівець, який займається вивченням проявів, способів і форм організації психічних явищ особистості в різних областях людської діяльності для вирішення науково-дослідних і прикладних задач, а також з метою надання психологічної допомоги, підтримки і супроводу.

СТУПІНЬ «БАКАЛАВР» детальну інформацію дивись ТУТ
Чого навчають бакалаврів з психології?
освітньо-професійна програма

053 Психологія

Українська мова і література

Історія України або Іноземна мова

СТУПІНЬ «МАГІСТР» детальну інформацію дивись ТУТ
освітньо-професійна програма

За інформацією щодо проведення консультацій, умов вступу та навчання

запрошуємо звертатись:

Завідувач кафедри

доктор педагогічних наук, професор Волкова Наталія Павлівна

доцент кафедри Гаркуша Інеса Вікторівна

e-mail: garkuscha.i@duan.edu.ua

тел. (0562) 31 24 74,

УНІВЕРСИТЕТ У ЦИФРАХ

4 130КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ
26КІЛЬКІСТЬ ДОКТОРІВ НАУК
КІЛЬКІСТЬ КАНДИДАТІВ НАУК
38 440КІЛЬКІСТЬ ВИПУСКНИКІВ

Говорять випускники Університету

Наші випускники - наша гордість !
“Меня зовут Марина Павличенко, я выпускница Днепропетровского Университета имени Альфреда Нобеля кафедры «Перевод». Те профессиональные знания и навыки, которые я получила во время обучения в университете, благодаря высококвалифицированным и небезразличным к судьбе своих студентов преподавателям, помогли мне получить хорошую работу, освоить новую сферу деятельности и вскоре открыть свое собственное дело.”
Марина Павличенко Директор та засновник освітньої компанії "Eruditus"
“Я, Настя Коломеец, выпускница Днепропетровского университета имени Альфреда Нобеля (специальность «Международная экономика», 2012), выпускница Высшей школы финансов в Праге (Чешская Республика). Хочу сказать, что ДУАН дает очень хорошие знания, на достойном уровне. Сравнивая с ЕУБА - наш университет мог бы составить хорошую конкуренцию. Очень приятно, что здесь, как и в нашем университете, идут на встречу, прислушиваются и стараются для студентов.”
Настя Коломеец працює в ACS, a Xerox Company, Прага
“Я занимаюсь поставками запчастей для спецтехники. Импортирую запасные части зарубежных производителей и экспортирую отечественных производителей. После окончания ДАУБП (позже ДУАН) пошел в армию, после армии работал в фирме ВАСИЛ (занимался конноспортивным направлением). Затем уехал в Киев, потом в Москву, потом в Дубай, потом опять в Москву. Работал коммерческим директором в АО РУСТРАНС. В 2012 г. открыл свою компанию ИнтерТрансСоюз. Эта фирма - мое детище. А образование помогает, конечно. Особенно помогло на начальном этапе.”
Андрей Сичев Засновник компанії "ИнтерТрансСоюз"

КЕРІВНИЦТВО УНІВЕРСИТЕТУ

Університет імені Альфреда Нобеля (місто Дніпро)
Холод Борис Іванович Президент університету Доктор економічних наук, професор