Open Day

Зв'яжіться з нами вже сьогодні

Зв’яжіться з нами on-line. Зателефонуйте нам на багатоканальну службу підтримки (Усі дзвінки безкоштовні), або замовте дзвінок. Напишіть нам. Приєднуйтесь у соціальних мережах.
вул. Січеславська Набережна, 18 / місто Дніпро / Україна
0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380957000047 || +380(63) 7-0000-47 Приймальна комісія: +380(50) 340-16-61 || +380(98) 138-44-80 abit@duan.edu.ua

ПРИЄДНУЙСЯ!

Будь в курсі всіх змін про вступ

Чому саме наш університет ?!

Це тільки перші 12 переваг :

Можливо все! На неможливе лише потрібно більше часу.

Ден Браун

ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ЯК ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ ТАК І ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП'ЮТЕРНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

ПРЕСТИЖНА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ФІЛОЛОГІЯ. ПРИКЛАДНА ЛІНГВІСТИКА"

Фахівець з прикладної лінгвістики потрібен сьогодні у різних галузях: від розробки новітніх комп’ютерних програм до реклами і РR. Кваліфікація «лінгвіст» (за професійним спрямуванням «Прикладна лінгвістика») дозволяє займатися практичною роботою в галузі комп’ютерної лінгвістики (автоматичний переклад, створення корпусів текстів і пошукових систем, лінгвістичне забезпечення (soft) і т.п.).

Прикладний лінгвіст - одна з найбільш затребуваних професій у сучасному світі активізації ділових та економічних відносин. Особливо важливою характеристикою є професійне володіння іноземними мовами та вміння їх використовування у розробці комп'ютерних програм. Диплом прикладного лінгвіста надає найкращі перспективи в умовах гострої конкуренції на ринку праці. Наші випускники постійно користуються високим попитом з боку роботодавців та мають 100% працевлаштування за фахом.

СТУПІНЬ «БАКАЛАВР» - детальну інформацію дивись ТУТ
освітньо-професійна програма (чинна)
освітньо-професійна програма (проєкт)

035 Філологія:

Прикладна лінгвістика

Українська мова і література

Математика або Історія України

СТУПІНЬ «МАГІСТР» - детальну інформацію дивись ТУТ
освітньо-професійна програма (чинна)
освітньо-професійна програма (проєкт)

Консультації надаються на кафедрі англомовної прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов

за адресою: м. Дніпро, Січеславська Набережна (Наб. Леніна), 18, к. 2507.

За інформацією щодо проведення консультацій, умов вступу та навчання запрошуємо звертатись:

Завідувач кафедри

професор Тарнопольський Олег Борисович

доцент Кабанова Марина Романівна

Тел. (056) 778-56-66

dsec.apling@duan.edu.ua

УНІВЕРСИТЕТ У ЦИФРАХ

4 130КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ
26КІЛЬКІСТЬ ДОКТОРІВ НАУК
КІЛЬКІСТЬ КАНДИДАТІВ НАУК
38 440КІЛЬКІСТЬ ВИПУСКНИКІВ

Говорять випускники Університету

Наші випускники - наша гордість !
“Меня зовут Марина Павличенко, я выпускница Днепропетровского Университета имени Альфреда Нобеля кафедры «Перевод». Те профессиональные знания и навыки, которые я получила во время обучения в университете, благодаря высококвалифицированным и небезразличным к судьбе своих студентов преподавателям, помогли мне получить хорошую работу, освоить новую сферу деятельности и вскоре открыть свое собственное дело.”
Марина Павличенко Директор та засновник освітньої компанії "Eruditus"
“Я, Настя Коломеец, выпускница Днепропетровского университета имени Альфреда Нобеля (специальность «Международная экономика», 2012), выпускница Высшей школы финансов в Праге (Чешская Республика). Хочу сказать, что ДУАН дает очень хорошие знания, на достойном уровне. Сравнивая с ЕУБА - наш университет мог бы составить хорошую конкуренцию. Очень приятно, что здесь, как и в нашем университете, идут на встречу, прислушиваются и стараются для студентов.”
Настя Коломеец працює в ACS, a Xerox Company, Прага
“Я занимаюсь поставками запчастей для спецтехники. Импортирую запасные части зарубежных производителей и экспортирую отечественных производителей. После окончания ДАУБП (позже ДУАН) пошел в армию, после армии работал в фирме ВАСИЛ (занимался конноспортивным направлением). Затем уехал в Киев, потом в Москву, потом в Дубай, потом опять в Москву. Работал коммерческим директором в АО РУСТРАНС. В 2012 г. открыл свою компанию ИнтерТрансСоюз. Эта фирма - мое детище. А образование помогает, конечно. Особенно помогло на начальном этапе.”
Андрей Сичев Засновник компанії "ИнтерТрансСоюз"

КЕРІВНИЦТВО УНІВЕРСИТЕТУ

Університет імені Альфреда Нобеля (місто Дніпро)
Холод Борис Іванович Президент університету Доктор економічних наук, професор