Пошук на сайті

Зв'яжіться з нами вже сьогодні

Зв’яжіться з нами online. Зателефонуйте нам на багатоканальну службу підтримки (Усі дзвінки безкоштовні), або замовте дзвінок. Напишіть нам. Приєднуйтесь у соціальних мережах.
вул. Січеславська Набережна, 18 / місто Дніпро / Україна
+38(067) 626-25-52 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 Приймальна комісія: +380(50) 340-16-61 || +380(98) 138-44-80 [email protected]

ПРИЄДНУЙСЯ!

Будь в курсі всіх змін про вступ

Чому саме наш університет ?!Це тільки перші 12 переваг :

Можливо все! На неможливе лише потрібно більше часу.

Ден Браун
Тихенько йдучи світлим коридором університету, так і кортить зазирнути в аудиторію, де проходять лекції, практичні чи лабораторні заняття. І повірте: там є на що поглянути.

Університет розташований на березі Дніпра, краєвид з вікон, що виходять на набережну Дніпра, захоплює. Неосяжний простір могутньої річки навіває роздуми про неосяжні перспективи, що відкриваються перед тобою як у стінах університету так і за його межами.

Лекційні аудиторії обладнані мультимедійними проекторами чи електронними дошками. Серед аудиторій для практичних занять - велика кількість комп’ютерних класів, сучасних лінгафонних кабінетів, лабораторій, дуальних аудиторій тощо.

Біля однієї з них хочеться зупинитись та розповісти про неї дещо більш детально.

У 2003 році, вперше в Україні та в світі, в Університеті імені Альфреда Нобеля (тоді ще - у Дніпропетровському університеті економіки та права), було відкрито меморіальний Зал лауреатів Нобелівської премії з економіки.

Всі збільшені копії Нобелівських медалей, які є основою піднесено-урочистого оформлення цього Залу, виготовлені відомим дніпропетровським художником-медальєром Євгеном Грошевим.

З моменту свого відкриття Зал Нобелівських лауреатів з економіки став важливим центром наукової та освітньої діяльності не тільки в Університеті, а й загалом у Дніпропетровському регіоні, в Україні в цілому.

Тут з успіхом проходять найрізноманітніші події: міжнародні та міжвузівські науково-практичні конференції, творчі зустрічі, урочисті церемонії нагородження призерів та лауреатів престижних конкурсів та чемпіонатів, а також відкриття і закриття обласних етапів Всеукраїнських олімпіад і турнірів старшокласників з економіки чи іноземних мов.

За традицією саме в цьому Залі студентам Університету урочисто вручають дипломи бакалаврів, спеціалістів і магістрів. І кожен захід в цих стінах, без перебільшення, дійсно стає визначною подією в науковому і освітньому житті України і всього світу та привертає увагу вчених, науково-педагогічних працівників України та інших країн.

 


 


 

УНІВЕРСИТЕТ У ЦИФРАХ

4 130КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ
26КІЛЬКІСТЬ ДОКТОРІВ НАУК
70
КІЛЬКІСТЬ КАНДИДАТІВ НАУК
38 440КІЛЬКІСТЬ ВИПУСКНИКІВ

Говорять випускники Університету

Наші випускники - наша гордість !
“Меня зовут Марина Павличенко, я выпускница Днепропетровского Университета имени Альфреда Нобеля кафедры «Перевод». Те профессиональные знания и навыки, которые я получила во время обучения в университете, благодаря высококвалифицированным и небезразличным к судьбе своих студентов преподавателям, помогли мне получить хорошую работу, освоить новую сферу деятельности и вскоре открыть свое собственное дело.”
Марина Павличенко Директор та засновник освітньої компанії "Eruditus"
“Я, Настя Коломеец, выпускница Днепропетровского университета имени Альфреда Нобеля (специальность «Международная экономика», 2012), выпускница Высшей школы финансов в Праге (Чешская Республика). Хочу сказать, что ДУАН дает очень хорошие знания, на достойном уровне. Сравнивая с ЕУБА - наш университет мог бы составить хорошую конкуренцию. Очень приятно, что здесь, как и в нашем университете, идут на встречу, прислушиваются и стараются для студентов.”
Настя Коломеец працює в ACS, a Xerox Company, Прага
“Я занимаюсь поставками запчастей для спецтехники. Импортирую запасные части зарубежных производителей и экспортирую отечественных производителей. После окончания ДАУБП (позже ДУАН) пошел в армию, после армии работал в фирме ВАСИЛ (занимался конноспортивным направлением). Затем уехал в Киев, потом в Москву, потом в Дубай, потом опять в Москву. Работал коммерческим директором в АО РУСТРАНС. В 2012 г. открыл свою компанию ИнтерТрансСоюз. Эта фирма - мое детище. А образование помогает, конечно. Особенно помогло на начальном этапе.”
Андрей Сичев Засновник компанії "ИнтерТрансСоюз"

Приєднуйтесь до успішної когорти наших студентів

Університет імені Альфреда Нобеля (місто Дніпро)

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ [email protected]