Open Day

СВІТ ПРОФЕСІЙНОГО ПЕРЕКЛАДУ ДЛЯ ТЕБЕ ВІДКРИЄ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ФІЛОЛОГІЯ (Переклад)

(Основна мова – англійська; інші іноземні мови — французька, німецька, іспанська, польська і китайська)

За останні 20 років відбулися значні зміни на українському ринку праці, які є відбитком усіх процесів, що пройшли в країні. Сьогодні перекладацька діяльність стала самодостатньою індустрією зі своїми власними стандартами та методами для роботи з клієнтами. Таким чином, сучасний ринок перекладу вимагає зміцнення його інфраструктури та створення абсолютно нових, альтернативних моделей процесу надання перекладацьких послуг, які повинні бути включені до методологічної частини підготовки майбутніх перекладачів. Перекладач – це професіонал своєї справи, готовий прийняти будь-який виклик у сфері міжнародної комунікації та бізнесу.

Галузь знань: 03 «Гуманітарні науки»

Спеціальність: 035 Філологія

Освітньо-професійна програма:  Переклад (англійська)

СТУПІНЬ «БАКАЛАВР»:
термін навчання 4 роки (денна, заочна форми) - детальну інформацію дивись ТУТ
Чого навчають бакалаврів філології?
освітньо-професійна програма

Документ про закінчення: Диплом бакалавра філології з додатком європейського зразка (Diploma Supplement)

Кваліфікація: Бакалавр філології, перекладач з англійської та другої іноземної мови (німецької, або: іспанської, французької, польської та ін.)

035 Філологія:

Переклад

Мова та література (англійська)

Українська мова та література

Історія України або Географія

Галузь знань: 03 «Гуманітарні науки»

Спеціальність: 035 Філологія

Освітньо-професійна програма:  Переклад (англійська)

Новинка!

Спеціалізація: фаховий переклад

Спеціалізація: аудіовізуальний переклад

СТУПІНЬ «МАГІСТР»:
термін навчання 1,5 роки (денна, вечірня форми) - детальну інформацію дивись ТУТ
освітньо-професійна програма

Документ про закінчення: Диплом магістра філології з додатком європейського зразка (Diploma Supplement)

Кваліфікація: Магістр філології, перекладач з трьох іноземних мов (англійська, друга і третя іноземні мови), викладач.

Програми «Бакалавр філології» і «Магістр філології» в Університеті імені Альфреда Нобеля є першими і єдиними в Україні освітніми програмами, акредитованими на міжнародному рівні європейським агентством ZEvA, Ганновер (Німеччина), яке визнало їх повну відповідність міжнародним стандартам.

ЗА ПРОГРАМОЮ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ:
Перші та єдині в Україні з 2014 року!

Ступінь «Бакалавр»:

Університет Humanitas (м. Сосновець, Польща)

Wyższa Szkoła HUMANITAS (Sosnowiec)

Кваліфікація за дипломом: бакалавр філології, спеціальність «Англійська мова в бізнесі»

Ступінь «Магістр»:

Університет Humanitas (м. Сосновець, Польща)

Wyższa Szkoła HUMANITAS (Sosnowiec)

Кваліфікація: магістр філології, спеціальність «Business Communication».

Ми пропонуємо:

• Міжнародно визнані дипломи бакалавра та магістра філології з додатком європейського зразка (Diploma Supplement)
  • Сучасні форми навчання, які відповідають європейським стандартам
  • Викладання досвідченими педагогами-науковцями, докторами й кандидатами наук, що пройшли стажування в провідних закордонних університетах
  • Сучасні технічні засоби для викладання іноземних мов
  • Сучасні технічні засоби для викладання усного перекладу
  • Програмне забезпечення, яке необхідно для викладання машинного перекладу
  • Можливість підготуватися та скласти міжнародні іспити з іноземних мов FCE-CAE, BEC-Vantage, DELF-DALF, DELE як в рамках навчального плану, так і за бажанням
  • Стажування у Польщі, Іспанії, Німеччині, Великій Британії
  • Можливість мати активну наукову позицію та брати участь у щорічній міжнародній науково-практичній конференції «Молодь України в контексті міжкультурної комунікації».

Консультації надаються

на кафедрі англійської філології та перекладу

за адресою: м. Дніпро, Січеславська Набережна 18, к. 2402

(час консультацій необхідно узгодити за тел. або електронною поштою, див. нижче)