Спеціальності

Умови вступу

Європейські можливості

Університет

Вартість

Питання

Пошук на сайті

ERASMUS+

Еразмус+ (англ. Erasmus+), названа на честь видатного голландського вченого XV століття, гуманіста і теолога Еразма Роттердамського європейська програма академічної мобільності, що надає студентам ДУАН можливість навчатися на протязі тривалого періоду (до 6 місяців) у наступних університетах:

· Університет Козмінського (Варшава, Польща);

· Економічний університет (Катовіце, Польща);

· Університет Кадіса (Іспанія).

Учасники програми мобільності отримують навчальний грант, а також покриття дорожніх витрат і мають можливість відвідувати заняття і користуватися обладнанням без додаткової плати за навчання.

Вся освітня діяльність, затверджена в Договорі про надання освітніх послуг, який заключають учасники програми, а також їх академічні досягнення є повністю визнаними у ВНЗ, звідки прибув учасник.

Участь у Еразмус+ надає можливість здобути культурний досвід за кордоном, дізнатися більше про інші системи вищої освіти, зустрітися з молоддю з інших країн, активно сприяючи міжнародній інтеграції.

Крім того, у Єврокомісії Еразмус+ назвали найуспішнішою освітньою програмою ЄС і важливим інструментом боротьби з молодіжним безробіттям.Перші враження від участі у міжнародній програмі мобільності «Erasmus+»

Весняний семестр 2016 року став особливим для нас, адже нам випала чудова можливість взяти участь у міжнародній програмі мобільності «Erasmus+» і пройти навчання у польському вузі на період весняного семестру, а саме в Університеті Економіки міста Катовіце, Польща.

Існує думка, що візитною карткою кожного міста є його вокзал, місто в якому ми перебуваємо не є виключенням.

Приємною для нас стала зустріч зі студентами з нашого нового університету, які були закріплені за нами, були нашими координаторами у Польщі. Вони дуже допомогли з дорогою до гуртожитку та весь перший тиждень щодня цікавилася нашими справами та пропонували свою допомогу.

Другий день нашого перебування в Польщі ознаменувався цікавою міні-лекцією про місто в університеті, та подією, що має назву «Global Village». Цей захід відбувається кожного семестру після приїзду студентів за програмою «Erasmus» з різних куточків світу та ставить за мету знайомство з національними стравами та традиціями тих країн, представники яких приїхали на навчання певного семестру. Подія завжди викликає багато емоцій та збирає велику кількість бажаючих спробувати «заморські страви» і звісно ж знайти нових друзів. Стіл України був представлений досить обширно: вареники, млинці, цукерки, домашнє запечене м’ясо та ін.

Наступного дня для студентів «Erasmus» відбулася так звана «City Game», яка мала на меті виконання певних завдань у різних куточках міста, і, тим самим, допомогла студентам з різних країн краще ознайомитися з ним і потоваришувати один з одним.

Всі ці події відбувалися в рамках орієнтаційного тижня, який завершився відвідинами одного з найпопулярніших музеїв Польщі, а саме – соляних печер у Величці. Знаходячись на глибині більше ніж 40 метрів, ми прослухали цікаві історичні факти від нашого англомовного гіда та отримали величезну кількість вражень.

Варто зазначити, що через наявність великої кількості студентів із різних країн у гуртожитку та університеті взагалі, всі комунікації та навчання відбуваються виключно англійською мовою. Перший тиждень лекцій дав зрозуміти, що навчатися не на рідній мові не просто, проте дуже цікаво та корисно.

Отже, минуло 2 тижні нашого перебування у Польщі і наші враження виключно позитивні. Ми спілкуємося із студентами з різних країн та, тим самим, удосконалюємо наші знання з англійської та польської мов, відвідали цікаві місця та ознайомилися з містом і університетом. Але найцікавіше, без сумніву, на нас чекає попереду.

Хочемо щиро подякувати університету імені Альфреда Нобеля за надану можливість навчатися за міжнародною програмою, та особливу подяку висловити нашим координаторам за всіляку допомогу, якої ми потребували.


Студенти груп ЕК-13 та ЕК-13м Анастасія Сапрон та Алабі Крістоф Огюндаре

 

 

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ abit@duan.edu.ua