Open Day

Освітні програми

Умови вступу

Європейські можливості

Університет

Вартість

Пошук на сайті

АНГЛОМОВНІ ПРОГРАМИ


Університет імені Альфреда Нобеля пропонує українським студентам навчання на англомовних програмах, які відповідають сучасним стандартам провідних університетів світу за наступними освітніми програмами бакалаврату:

та магістерського рівня навчання:

Всі лекції без виключення, для студентів англомовних програм викладаються англійською мовою. Також студенти пишуть семестрові завдання та роботи англійською, спілкуються без перекладу з викладачами та запрошеними професорами. Вони працюють з першоджерелами, англомовними підручниками, публікаціями та звітами.

Навчання на англомовній програмі — це чудова можливість майбутньому професіоналу повністю зануритися в англомовне середовище специфічних термінів та значень, лекційних занять та практики, а також підтягнути власний рівень англійської мови.

Переваги навчання на англомовних програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля беззаперечні:

Англомовна професійна лексика

Навчання на англомовній програмі дозволяє випускникам прекрасно орієнтуватися у специфіці професійної термінології, а ті, хто мріють про кар’єру в міжнародних компаніях з легкістю демонструють необхідні навички спілкування.

Запрошені професори

Студенти англомовних програм мають нагоду спілкуватися з іноземними професорами носіями мови, які доволі часто відвідують Університет імені Альфреда Нобеля та читають курси або проводять спеціальні відкриті лекції.

Рівень англійської

Поки ваші однокласники вивчають англійську раз або два на тиждень, у вас кожне заняття англійською.

Кар’єрні можливості

Кар’єрні можливості випускників англомовних програм вражають — з актуальними знаннями та підтягнутим рівнем англійської їм гарантовано працевлаштування в міжнародних компаніях та розвиток їх професійної кар’єри.

Перспектива міжнародного навчання, практики та стажування

Студентам англомовних програм набагато простіше продовжити навчання за кордоном. Вони можуть без проблем поїхати на стажування або пройти практику в міжнародній кампанії. Також їм легше продовжити своє навчання та отримати диплом магістра у США або європейських ЗВО.

Мультикультурне середовище

У кожній англомовній групі навчаються іноземні студенти — це прекрасний досвід справжнього мультикультурного спілкування та долучення до міжнародної спільноти студентів.

Якісна освіта

В Університеті імені Альфреда Нобеля освітній процес відбувається за світовими стандартами, а якість освіти підтверджена міжнародними агенціями з якості освіти.

Цікаво?

Тоді звертайся до завідувачів кафедр:

Задоя Анатолій Олександрович

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та економічної теорії , професор, доктор економічних наук

zadoya@duan.edu.ua

Тараненко Ірина Всеволодівна

Завідувач кафедри міжнародного маркетингу, доктор економічних наук, професор

+38 (095) 750-23-63

taranenko@duan.edu.ua

Митрофанова Ганна Яківна

Завідувач кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики, доктор економічних наук, доцент
Голова комітету з якості академічних стандартів Університету імені Альфреда Нобеля

067 567 02 79

+38 (0562) 31-24-57

gglukha@duan.edu.ua

Вареник Вікторія Миколаївна

к.е.н., доц., завідувач кафедри фінансової аналітики та міжнародного аудиту

+38 (0562) 31-20-45

v.var@duan.edu.ua


Перелік сертифікатів ЗНО

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ abit@duan.edu.ua