Пошук на сайті

Британський диплом в Україні!


Університет імені Альфреда Нобеля надає унікальну можливість отримати британський диплом за програмою BA (Hons) in International Management, валідовану Університетом Уельсу Трініті Сент Девід, UK.

trinity

Наш партнер – University of Wales Trinity Saint David, є третім найстарішим вишем Великої Британії після Оксфорду і Кембриджу.

Особливості програми:

1.Єдина в Україні програма очного бакалаврату з отриманням британського диплома.

Випускник програми отримує диплом Bachelor of Arts with Honours* in International Management, національний британський диплом з відзнакою (University of Wales Trinity Saint David, UK)

*Ступінь Bachelor with Honours відповідає чотирирічному бакалаврату у Великій Британії та означає «поглиблене вивчення предметів».

2. Впровадження стандартів британської системи якості освіти в реальний навчальний процес (система т'юторства, практика написання проєктних робіт, обов'язкова публікація результатів досліджень, британська система оцінювання якості знань) робить програму унікальною.

3. Формування у випускника програми професійних компетенцій в області європейських стандартів в економіці й бізнесі якісно відрізняє його від аналогічних випускників інших вишів України. У процесі навчання студенти отримують навички роботи в міжнародних організаціях і приватних компаніях, що дає їм необхідний практичний досвід і допомагає придбати ділові зв'язки в міжнародній професійному середовищі.

4. Усі дисципліни, починаючи з першого курсу, викладаються англійською мовою. Спілкування в класі тільки англійською мовою!

5. Випускники програми мають привабливі перспективи подальшої освіти:

  • продовження навчання за англомовними магістерськимм програмами в Університеті імені Альфреда Нобеля;
  • вступ до магістерських програм в українських і закордонних вишах. Наявність британського диплома дозволить вступити на магістратуру без процедури нострифікації (визнання дипломів) та/або складання міжнародного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю не тільки у виші Центральної та Східної Європи, а й Західної Європи, Канади, США, Австралії, Нової Зеландії.

Це програма для тих, хто чітко розуміє, що ми живемо в епоху глобалізації, коли питання освіти виходять на перший план і правильно обраний навчальний заклад часто визначає успіх Вашої кар'єри в майбутньому. В Україні багато вищих навчальних закладів, що надають гідну освіту, однак цього не завжди буває достатньо, оскільки одиниці українських вишів котуються за кордоном. Цю ситуацію можна виправити завдяки наявності британського диплома – гаранта якості освіти у світі.

5 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАРТО ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОГРАМУ

1. Британська освіта традиційно вважається найпрестижнішою у світі, а власники британського диплома високо цінуються на ринку праці, як в Україні, так і за кордоном.

2. Вільне володіння професійною англійською мовою після закінчення програми суттєво підвищує шанси під час працевлаштування.

3. Щорічна економія коштів! Навчання за цією програмою в Університеті Уельсу Трініті Сент Девід коштуватиме близько 14 тисяч фунтів на рік, плюс витрати на проживання, харчування, та проїзд.

4. Участь в програмі кваліфікованих викладачів (з 18 викладачів програми 7 докторів наук і 11 кандидатів наук).

5. Досвід кросскультурного спілкування (в групі багато іноземних студентів, які є носіями англійської мови).

Умови вступу на програму:

Українські абітурієнти зараховуються на перший курс для навчання за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» за наявності сертифікатів ЗНО.

Для вступу подаються сертифікати ЗНО з предметів:

Спеціальності

Сертифікати ЗНО

Коефіцієнт

292 Міжнародні економічні відносини

Українська мова і література

0,3

Математика

0,4

Історія України або Іноземна мова

або Біологія або Географія або

Фізика або Хімія

0,2

З другого курсу, за умови підтвердження рівня володіння англійською мовою не нижче рівня В2, студенти зараховуються до University of Wales Trinity Saint David, UK на програму International Management і навчаються за британськими стандартами якості на ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ*

*Особливий простір для навчання за стандартами University of Wales Trinity Saint David в Університеті імені Альфреда Нобеля

Контактна інформація:

Магдіч Аліса Сергіївна

engprog@duan.edu.ua

zadoya@duan.edu.ua

+38 (067) 59-28-755

+38 (066) 35-82-645

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ abit@duan.edu.ua