Спеціальності

Умови вступу

Європейські можливості

Університет

Вартість

Питання

Пошук на сайті

Програми подвійних дипломів

Серед багатьох переваг навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля чи не найцікавішим для абітурієнтів та студентів в останні роки є розвиток міжнародних програм подвійних дипломів у співпраці із провідними європейськими вишами. Ці програми вже мають реальні результати, зацікавленість в них в суспільстві постійно зростає, – то ж, вони розвиваються, зростають, живуть своїм неповторним життям.

Сьогодні діють сім таких програми у співпраці з провідними європейськими Університетами:

partn21

Вища Школа Менеджменту та Охорони Праці, Катовіце, Республіка Польща – «Англійська філологія» (бакалаврат).

partn21

Вища Школа Менеджменту та Охорони Праці, Катовіце, Республіка Польща – «Менеджмент міжнародних проектів» (магістратура).

partn24 Економічний Університет Братислави, Словаччина «Міжнародні економічні відносини – економічна дипломатія» (магістратура).
kipr

Кіпрський інститут маркетингу (Нікосія, Кіпр)
Диплом Університету імені Альфреда Нобеля за будь-якою обраною спеціальністю + диплом бакалавра за програмою подвійних дипломів з ВНЗ-партнером
Кіпрським інститутом маркетингу

humanitas

Польський університет «HUMANITAS»

Диплом Університету імені Альфреда Нобеля за спеціальністю «Філолгія» + диплом магістра  (спеціалізація – бізнес-комунікація) за програмою подвійних дипломів з ВНЗ-партнером Wyższa Szkoła Humanitas University

humanitas

Польський університет«HUMANITAS»

Диплом Університету імені Альфреда Нобеля за спеціальністю  «Правознавство» + диплом магістра Права (спеціалізація – менеджмент, керування міжнародною фірмою або менеджмент, соціальне страхування) за програмою подвійних дипломів з ВНЗ-партнером Wyższa Szkoła Humanitas University

Особливості міжнародної програми подвійних дипломів з філології

З 2014 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля Борисом Холодом, його Президентом, доктором економічних наук, професором ініційована активна реалізація Міжнародної програми подвійних дипломів з філології – спільно з провідним приватним вишем Республіки Польща, Вищою Школою Менеджменту та Охорони Праці, м. Катовіце.
 • Студенти зараховуються на програму на старших курсах з врахуванням вже отриманих в Україні знань;
 • викладання організоване в Україні та Польщі (один раз на рік) у відповідності до затверджених партнерами  навчальних  планів Програми,
 • до викладання залучаються фахівці, кандидатури яких узгоджені ВНЗ-партнерами;
 • викладання ведеться англійською мовою.
Після повного освоєння навчальних програм та отримання відповідних дипломів в Україні для студентів-філологів Університету імені Альфреда Нобеля в червні-липні в Катовіцах відбуваються іспити та захисти дипломних проектів у Вищій Школі Менеджменту та Охорони Праці.
Результатом реалізації міжнародної програми у 2014-2015 рр. стало те, що загалом 24 студента Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля одержали одразу два дипломи про вищу освіту. В українському документі зазначено, що вони отримали диплом бакалавра (чи магістра) філології, перекладача з англійської мови. В польському варіанті це диплом бакалавра філології, спеціальність – англійська філологія, спеціалізація – англійська мова у бізнесі.

Особливості міжнародної програми подвійних дипломів
ДУАН-Економічний університет Братислави

Зараз 10 студентів Університету імені Альфреда Нобеля успішно продовжують навчання за міжнародною програмою подвійних дипломів (спеціальність – «Міжнародні економічні відносини – міжнародна дипломатія» в Економічному Університеті Братислави (Словаччина):
 • Студенти зараховуються на програму безпосередньо до Університету Братислави;
 • Викладання ведеться в Україні в рамках програми студентської мобільності;
 • Захист дипломів проводиться в Дніпрі і в Братиславі.
   Про найближчі перспективи
У лютому 2016 року розпочався новий етап Українсько-Польської співпраці. Згідно підписаною Угодою між Університетом імені Альфреда Нобеля та Вищою Школою Менеджменту та Охорони Праці, м. Катовіце, розпочалася реалізація нової міжнародної програми – подвійних дипломів магістрів з міжнародного менеджменту.
Також з вересня 2016 року Університет розпочинає програму потрійних дипломів з Вищою школою бізнесу у м. Новий Сонч (Польща) та Національним університетом Луїса у м. Чикаго (США). Студенти ДУАН матимуть можливість отримати крім українського ще й польський та американський дипломи з менеджменту або бізнес-адміністрування рівня «Бакалавр» та «Магістр».
Нові можливості та переваги навчання за міжнародними програмами очима студентів
 • Працевлаштування за кордоном;
 • Розширення світогляду;
 • Залучення до єдиного європейського простору.
Можна з впевністю стверджувати, що можливість участі у  програмах подвійних дипломів із провідними європейськими вищими навчальними закладами для студентів є безперечною перевагою навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля.

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ

NEWЗАПРОШУЄМО
СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ»
ОТРИМАТИ ПРЕСТИЖНУ ДРУГУ ОСВІТУ
ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ МАГІСТРА
ЗА ПРОГРАМОЮ
«АНГЛІЙСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ» спеціалізація –  бізнес-комунікація

ПОЛЬСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ «HUMANITAS»  

Диплом Університету імені Альфреда Нобеля
за спеціальністю  
«Філолгія» + диплом магістра  (спеціалізація – бізнес-комунікація)
за програмою подвійних дипломів з ВНЗ-партнером
Wyższa Szkoła Humanitas University
(Wyrozniona Ministerstwa Nauki I Szkolnictwa Wyzszego)

СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ
ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ:

 • Філологія (Переклад, Мова і література (англійська) (бакалавр)

Вступ на програму можливий для студентів 4 та 5 курсів. Навчання відбувається у сформованій групі.

ВНЗ-партнер: Wyższa Szkoła Humanitas University (Wyrozniona Ministerstwa Nauki I Szkolnictwa Wyzszego), один з відомих університетів Сілезії, Польща, пропонує освітні програми з отриманням ступенів (дипломів) бакалавра і магістра, визнаних в країнах Євросоюзу та за його межами.

Мова навчання –  англійська.

Студенти, що успішно завершать навчання, отримують, поряд з дипломом Університету імені Альфреда Нобеля за обраною спеціальністю, диплом / ступінь магістра Wyższa Szkoła Humanitas University з іншої спеціалізації,  що надає найкращі перспективи працевлаштування в умовах гострої конкуренції на ринку праці у Європи і світі.

Програма реалізується кафедрою англійської філології та перекладу  згідно з  Угодою про академічну співпрацю, укладеною Університетом імені Альфреда Нобеля з Wyższa Szkoła Humanitas University.

Програмою передбачено вивчення дисциплін навчального плану підготовки магістрів спеціальності «Філологія» ДУАН і навчального плану підготовки магістрів університету Humanitas, частина з яких вивчається в ДУАН, решта в університеті Humanitas.

До викладання залучаються фахівці, кандидатури яких узгоджені ВНЗ-партнерами.

Під час першого візиту у вересні та підписання контракту на навчання студенти прослуховують лекції та відвідують заняття в університеті Humanitas.  Студенти першого курсу магістратури із спеціальності «Філологія» ДУАН зараховуються на перший курс магістратури в університеті Humanitas. Студенти ДУАН стають студентами університету Humanitas, отримують студентський квиток, мають можливість користуватися системою міжнародних обмінів Erasmus+,  протягом року працюють на платформі Moodle. Після повного освоєння  навчальної програми магістра та отримання відповідних дипломів в Україні для студентів магістратури спеціальності «Філологія» Університету імені Альфреда Нобеля в Сосновцах відбуваються іспити та захист дипломних робіт  в університеті Humanitas. 

Вимоги до вступу: наявність диплому бакалавра спеціальності «Філологія» (спеціалізація «Мова і література (англійська), Переклад, Прикладна лінгвістика) ДУАН.

За інформацією про умови навчання звертатись:

Кафедра англійської філології та перекладу  (к.  2402)
зав. каф. Зінукова Наталія Вікторівна
Тел. для довідок: 056 778 24 88                

E-mail: dh.afp@duan.edu.ua , afip@duan.edu.ua

___

NEWЗАПРОШУЄМО
СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТ
І «ПРАВО»
ОТРИМАТИ ПРЕСТИЖНУ ДРУГУ ОСВІТУ
ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ
МАГІСТРА
ЗА ПРОГРАМОЮ
«ПРАВО» спеціалізація –  менеджмент, керування міжнародною фірмою,
«ПРАВО» спеціалізація –  менеджмент, соціальне страхування
ПОЛЬСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ «HUMANITAS»  
Диплом Університету імені Альфреда Нобеля
за спеціальністю  «Правознавство» + диплом магістра Права (спеціалізація – менеджмент,
керування міжнародною фірмою або менеджмент, соціальне страхування)
за програмою подвійних дипломів з ВНЗ-партнером
Wyższa Szkoła Humanitas University
(Wyrozniona Ministerstwa Nauki I Szkolnictwa Wyzszego)
СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ
ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ
:
 • Право (бакалавр)
Вступ на програму можливий для студентів 4 та 5 курсів. Навчання відбувається у сформованій групі.
ВНЗ-партнер: Wyższa Szkoła Humanitas University (Wyrozniona Ministerstwa Nauki I Szkolnictwa Wyzszego), один з відомих університетів Сілезії (Польща), пропонує освітні програми з отриманням ступенів (дипломів) бакалавра і магістра, визнаних в країнах Євросоюзу та за його межами.
Мова навчання – російська/англійська.
Студенти, що успішно завершать навчання, отримують, поряд з дипломом Університету імені Альфреда Нобеля за обраною спеціальністю, диплом / ступінь магістра з права  Wyższa Szkoła Humanitas University,  що надає найкращі перспективи працевлаштування в умовах гострої конкуренції на ринку праці у Європі і світі.
Програма реалізується кафедрою права  згідно з  Угодою про академічну співпрацю, укладеною Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля з Wyższa Szkoła Humanitas University.
Програмою передбачено перезарахування дисциплін загального навчального плану підготовки бакалаврів права ДУАН і університету Humanitas та складення академічної різниці, частина з яких вивчається в ДУАН, решта в університеті Humanitas.
До викладання залучаються фахівці, кандидатури яких узгоджені ВНЗ-партнерами, викладання ведеться російською мовою.
Під час першого візиту у вересні та підписання контракту на навчання студенти прослуховують лекції та відвідують заняття в університеті Humanitas.  Студенти першого курсу магістратури із спеціальності «Право» ДУАН зараховуються на кінець другого курсу магістратури за тією ж спеціальністю в університеті Humanitas. Студенти ДУАН стають студентами університету Humanitas, отримують студентський квиток, мають можливість користуватися системою міжнародних обмінів Erasmus+,  протягом року працюють на платформі Moodle. Після повного освоєння  навчальної програми магістра та отримання відповідних дипломів в Україні для студентів магістратури спеціальності Право Університету імені Альфреда Нобеля в Сосновцах відбуваються іспити та захист дипломних робіт  в університеті Humanitas. 
Вимоги до вступу: наявність диплому бакалавра спеціальності «Право» ДУАН.
За інформацією про умови навчання звертатись:
Кафедра права
зав. каф. Пушкіна Олена Вікторівна
Тел. для довідок: 0562 31 20 48
E-mail: dsec.p@duan.edu.ua , dean.uf@duan.edu.ua

___

wszopЗАПРОШУЄМО
СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ»
ОТРИМАТИ ПРЕСТИЖНУ ДРУГУ ОСВІТУ
ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ БАКАЛАВРА
ЗА ПРОГРАМОЮ

«АНГЛІЙСЬКА ФІЛОЛОГІЯ» спеціалізація - англійська мова у бізнесі
ПОЛЬСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ «WYZSZA SZKOLA ZARZADZANIA OCHRONA PRACY»  w Katowicach
Диплом Університету імені Альфреда Нобеля за спеціальністю  «Філологія» + диплом бакалавра англійської філології (спеціалізація – англійська мова у бізнесі") за програмою подвійних дипломів з ВНЗ-партнером
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochrona Pracy w Katowicach

СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ
ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ:

Філологія (Переклад, Прикладна лінгвістика, Мова і література (англійська)

Термін навчання –  4 роки.

Вступ на програму можливий для студентів 4 та 5 курсів. Навчання відбувається у сформованій академічній групі за окремим розкладом.

ВНЗ-партнер: Wyższa Szkoła Zarządzania Ochrona Pracy w Katowicach, один з відомих університетів Сілезії, Польща, пропонує освітні програми з отриманням ступенів (дипломів) бакалавра і магістра, визнаних в країнах Євросоюзу та за його межами.

Мова навчання – англійська.

Студенти, що успішно завершать навчання, отримують, разом з дипломом Університету імені Альфреда Нобеля за обраною спеціальністю, диплом / ступінь бакалавра з англійської філології Wyższa Szkoła Zarządzania Ochrona Pracy w Katowicach, що надає найкращі перспективи працевлаштування в умовах гострої конкуренції на ринку праці, та можливість продовжити навчання за магістерськими програмами в провідних університетах Європи і світу.

Програма реалізується кафедрою англійської філології та перекладу  згідно з  Угодою про академічну співпрацю, укладеною Університетом імені Альфреда Нобеля з Wyższa Szkoła Zarządzania Ochrona Pracy w Katowicach.

Програмою передбачено перезарахування дисциплін загального навчального плану підготовки бакалаврів філології ДУАН і WSZOP та складення академічної різниці, кількість дисциплін якої становить  6 предметів, частина з яких вивчається в ДУАН, решта в Катовіце.

До викладання залучаються фахівці, кандидатури яких узгоджені ВНЗ-партнерами.

Викладання ведеться англійською мовою.

Після повного освоєння  навчальних програм та отримання відповідних дипломів в Україні для студентів-філологів Університету імені Альфреда Нобеля в липні в Катовіцах відбуваються іспити та захист дипломних робіт  у WSZOP (Вищій Школі Менеджменту та Охорони Праці).

Вимоги до вступу: наявність документу про середню освіту.
Наявність сертифікату з англійської мови не є обов’язковою.

За інформацією про умови навчання звертатись:
Кафедра англійської філології та перекладу  (к.  2402),
зав. каф. Зінукова Наталія Вікторівна.
Тел. для довідок: 0679946744.
E-mail: dh.afp@duan.edu.ua  , nat-zinukova@yandex.ru      

wszopМАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ З ВИЩОЮ ШКОЛОЮ МЕНЕДЖМЕНТУ Й ОХОРОНИ ПРАЦІ м. КАТОВІЦЕ (ПОЛЬЩА)

«Менеджмент міжнародних проектів»

Зміст програми:

 • Офіційна назва програми «Менеджмент міжнародних проектів» (така назва буде відбиватися в польському дипломі)
 • Аппліканти програми навчаються на магістерській програмі підготовки «Менеджмент» у ДУАН
 • Перелік дисциплін, що підлягають вивченню в Польщі -
 • Аналіз середовища бізнес-проекту
 • Керування командою проекту
 • Процесний менеджмент
 • Стандарти керування проектами
 • Інструменти підтримки керування проектами
 • Переговори/Комунікації в керуванні проектами
 • Проектування системи керування проектами
 • Магістерський семінар (підготовка теоретичної частини магістерської роботи)

Результати програми

 • Випускники програми одержують європейський диплом магістра по спеціалізації «Менеджмент міжнародних проектів» і диплом ДУАН по програмі підготовки «Менеджмент»
 • Випускники програми одержують широкі можливості для працевлаштування у європейських підприємствах
Основні переваги програми полягають у наступному:
 • Ексклюзивність програми, що розроблена спеціально для студентів ДУАН з урахуванням графіка навчального процесу й навчальної програми
 • Досвід успішної роботи протягом 4-х років (у рамках програми студентами ДУАН уже отримані більше 40 дипломів)
 • Програма дуже компактна і передбачає два обов'язкові відвідування польського ВНЗ-Партнера строком до двох тижнів кожний
 • Програма реалізується на основі академічної різниці, тобто Вузи-Партнери узгодили програми підготовки й оптимізували кількість додаткових дисциплін, що підлягають вивченню в рамках програми (на даний момент - це 7 дисциплін і захист магістерської роботи в Польщі)
 • Студентам ДУАН протягом всього строку навчання надаються повні права європейських студентів з оформленням відповідних документів - картки студента і залікової книжки
 • Вуз-Партнер - Вища школа менеджменту й охорони праці робить ефективне сприяння в одержанні польської візи
 • Вища школа менеджменту й охорони праці розташована в одному з найрозвиненіших і динамічних регіонів Польщі - Сілезії з великою концентрацією потенційних роботодавців
 • Вуз-Партнер сприяє працевлаштуванню студентів на різних підприємствах Польщі і Європи (близько 10 студентів ДУЕП, які закінчили програму вже працевлаштовані на європейських підприємствах або в міжнародних організаціях, що функціонують в Україні)
 • Можливе проходження практики (стажування) на підприємствах Сілезського регіону
 • На конкурсній основі аплікантам програми надається грант Еразмус+ для оплати витрат, пов'язаних з навчанням
 • Як додаткові можливості Вуз-Партнер може організувати навчання польській мові й сертифікацію бажаючих по різних міжнародних стандартах в області проектного менеджменту
Важливі дати (графік програми)
 1. Загальні збори аплікантів програми (які бажають одержати польський диплом) - другий тиждень вересня 2016 року
 2. Зарахування у Вищу школу менеджменту й охорони праці - жовтень 2016 року
 3. Перший обов'язковий візит у м. Катовіце - січень 2017 року
 4. Візит у м. Катовіце - червень-липень 2017 року з можливістю стажування/проходження практики - опціонально, для бажаючих
 5. Захист магістерської роботи в ДУАН - січень 2018 року
 6. Другий обов'язковий візит у м. Катовіце - січень-лютий 2018 року, захист магістерської роботи у Вищій школі менеджменту й охорони праці м. Катовіце

___

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ!

З 2016 р. – НОВА

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ
kipr
ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ ВСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ОТРИМАТИ
ПРЕСТИЖНУ ДРУГУ ОСВІТУ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ БАКАЛАВРА ЗА ПРОГРАМАМИ:
МАРКЕТИНГОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, ТУРИСТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, БАНКІВСЬКИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ  І КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ
КІПРСЬКОГО ІНСТИТУТУ МАРКЕТИНГУ

Навчаючись за обраною  програмою Ви отримуєте:
Диплом Університету імені Альфреда Нобеля
за будь-якою обраною спеціальністю + диплом бакалавра
за програмою подвійних диплом ВНЗ-партнера -
Кіпрського інституту маркетингу!

ВНЗ-партнер: The Cyprus Institute of Marketing, CIM. Кіпрський інститут маркетингу (Нікосія, Кіпр), заснований у 1978 р., пропонує освітні програми з отриманням ступенів (дипломів) бакалавра, магістра та доктора філософії (PhD), визнаних в країнах Євросоюзу та за його межами.

ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ – це  найкращі перспективи працевлаштування в умовах гострої конкуренції на ринку праці, та можливість продовжити навчання за магістерськими програмами в провідних університетах Європи і світу.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ, СТУДЕНТИ ЯКИХ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ:

Туризм, Філологія (Переклад, Прикладна лінгвістика, Англійська мова і література), Право, Психологія, Політологія, Соціальна робота, Маркетинг, Менеджмент, Фінанси і кредит, Облік і аудит, Міжнародна економіка, Економічна кібернетика, Економіка підприємства, Товарознавство і комерційна діяльність та ін.

Термін навчання – 3 роки.

Вступ на програму можливий для студентів усіх курсів, денної, заочної, вечірньої форм навчання.
Навчання у сформованих академічних групах за окремим розкладом.

Мова навчання – англійська.
Наявність сертифікату з англійської мови не є обов’язковою

Програмою передбачено вивчення 6 дисциплін на рік, інтегрованих до навчальних планів спеціальностей університету, в обсязі 3-6 аудиторних годин на тиждень.

Вимоги до вступу: документ про середню освіту.

Початок занять з 01 жовтня.

За інформацією про умови навчання звертатись:

Міжнародний відділ (оф. А416), тел. 373-92-98
кафедра міжнародного маркетингу (к. 2602, 2607), зав. каф. Тараненко Ірина Всеволодівна. тел.: 050 569 21 94, 093 514 04 59.
E-mail: dsec.market@duan.edu.ua, ivtar@ukr.net

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ abit@duan.edu.ua