Спеціальності

Умови вступу

Європейські можливості

Університет

Вартість

Питання

Пошук на сайті

Програми подвійних дипломів


Серед багатьох переваг навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля чи не найцікавішим для абітурієнтів та студентів в останні роки є розвиток міжнародних програм подвійних дипломів у співпраці з провідними європейськими вишами. Ці програми вже мають реальні результати, зацікавленість в них в суспільстві постійно зростає.

Сьогодні діють наступні програми подвійних дипломів у співпраці з провідними європейськими Університетами:

Польський університет «HUMANITAS»

humanitas

Диплом Університету імені Альфреда Нобеля за спеціальністю «Філологія» + диплом магістра (спеціалізація – бізнес-комунікація) за програмою подвійних дипломів з ЗВО-партнером Wyższa Szkoła Humanitas University

Польський університет«HUMANITAS»

humanitas

Диплом Університету імені Альфреда Нобеля за спеціальністю «Право» + за спеціальністю – менеджмент, керування міжнародною фірмою або менеджмент,
соціальне страхування за програмою подвійних дипломів з ЗВО-партнером
Wyższa Szkoła Humanitas University

Нові можливості та переваги навчання за міжнародними програмами очима студентів

  • Працевлаштування за кордоном;
  • Розширення світогляду;
  • Залучення до єдиного європейського простору.

Можна з впевненістю стверджувати, що можливість участі у програмах подвійних дипломів з провідними європейськими вищими навчальними закладами для студентів є безперечною перевагою навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля.

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ОТРИМАННЯ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ

ЗАПРОШУЄМО
СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ»
ОТРИМАТИ ПРЕСТИЖНУ ДРУГУ ОСВІТУ
ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ МАГІСТРА
ЗА ПРОГРАМОЮ
«АНГЛІЙСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ» спеціалізація – бізнес-комунікація
ПОЛЬСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ «HUMANITAS»

humanitas

Диплом Університету імені Альфреда Нобеля
за спеціальністю
«Філологія» + диплом магістра (спеціалізація – бізнес-комунікація)
за програмою подвійних дипломів з ЗВО-партнером
Wyższa Szkoła Humanitas University
(Wyrozniona Ministerstwa Nauki I Szkolnictwa Wyzszego)

СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ
ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ:

  • Філологія (Переклад, Мова і література (англійська) (бакалавр)

Вступ на програму можливий для студентів 4 та 5 курсів. Навчання відбувається у сформованій групі.

ЗВО-партнер: Wyższa Szkoła Humanitas University (Wyrozniona Ministerstwa Nauki I Szkolnictwa Wyzszego), один з відомих університетів Сілезії, Польща, пропонує освітні програми з отриманням ступенів (дипломів) бакалавра і магістра, визнаних в країнах Євросоюзу та за його межами.

Мова навчання – англійська.

Студенти, що успішно завершать навчання, отримують, поряд з дипломом Університету імені Альфреда Нобеля за обраною спеціальністю, диплом / ступінь магістра Wyższa Szkoła Humanitas University з іншої спеціалізації, що надає найкращі перспективи працевлаштування в умовах гострої конкуренції на ринку праці у Європи і світі.

Програма реалізується кафедрою англійської філології та перекладу згідно з Угодою про академічну співпрацю, укладеною Університетом імені Альфреда Нобеля з Wyższa Szkoła Humanitas University.

Програмою передбачено вивчення дисциплін навчального плану підготовки магістрів спеціальності «Філологія» УАН і навчального плану підготовки магістрів університету Humanitas, частина з яких вивчається в УАН, решта в університеті Humanitas.

До викладання залучаються фахівці, кандидатури яких узгоджені ЗВО-партнерами.

Під час першого візиту у вересні та підписання контракту на навчання студенти прослуховують лекції та відвідують заняття в університеті Humanitas. Студенти першого курсу магістратури спеціальності «Філологія» УАН зараховуються на перший курс магістратури в університеті Humanitas. Студенти УАН стають студентами університету Humanitas, отримують студентський квиток, мають можливість користуватися системою міжнародних обмінів Erasmus+, протягом року працюють на платформі Moodle. Після повного освоєння навчальної програми магістра та отримання відповідних дипломів в Україні для студентів магістратури спеціальності «Філологія» Університету імені Альфреда Нобеля в Сосновцах відбуваються іспити та захист дипломних робіт в університеті Humanitas.

Вимоги до вступу: наявність диплому бакалавра спеціальності «Філологія» (спеціалізація «Мова і література (англійська), Переклад, Прикладна лінгвістика) УАН.

За інформацією про умови навчання звертатись:

Кафедра англійської філології та перекладу (к. 2402)
зав. каф. Зінукова Наталія Вікторівна
Тел. для довідок: 056 778 24 88

E-mail: dh.afp@duan.edu.ua , afip@duan.edu.ua

___

ЗАПРОШУЄМО
СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАВО»
ОТРИМАТИ ПРЕСТИЖНУ ДРУГУ ОСВІТУ
ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ МАГІСТРА

За спеціальністю – менеджмент (керування міжнародною фірмою);
менеджмент (соціальне страхування)
ПОЛЬСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ «HUMANITAS»

humanitas

за програмою подвійних дипломів з ЗВО-партнером
Wyższa Szkoła Humanitas University
(Wyrozniona Ministerstwa Nauki I Szkolnictwa Wyzszego)

СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ
ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ
:

  • Право (бакалавр)

Вступ на програму можливий для студентів 4 та 5 курсів. Навчання відбувається у сформованій групі.

ЗВО-партнер: Wyższa Szkoła Humanitas University (Wyrozniona Ministerstwa Nauki I Szkolnictwa Wyzszego), один з відомих університетів Сілезії (Польща), пропонує освітні програми з отриманням ступенів (дипломів) бакалавра і магістра, визнаних в країнах Євросоюзу та за його межами.

Мова навчання – російська/англійська.

Студенти, що успішно завершать навчання, отримують, поряд з дипломом Університету імені Альфреда Нобеля за обраною спеціальністю, диплом / ступінь магістра з права Wyższa Szkoła Humanitas University, що надає найкращі перспективи працевлаштування в умовах гострої конкуренції на ринку праці у Європі і світі.

Програма реалізується кафедрою права згідно з Угодою про академічну співпрацю, укладеною Університетом імені Альфреда Нобеля з Wyższa Szkoła Humanitas University.

Програмою передбачено перезарахування дисциплін загального навчального плану підготовки бакалаврів права УАН і університету Humanitas та складення академічної різниці, частина з яких вивчається в УАН, решта в університеті Humanitas.

До викладання залучаються фахівці, кандидатури яких узгоджені ЗВО-партнерами, викладання ведеться російською мовою.

Під час першого візиту у вересні та підписання контракту на навчання студенти прослуховують лекції та відвідують заняття в університеті Humanitas. Студенти першого курсу магістратури спеціальності «Право» УАН зараховуються на кінець другого курсу магістратури за тією ж спеціальністю в університеті Humanitas. Студенти УАН стають студентами університету Humanitas, отримують студентський квиток, мають можливість користуватися системою міжнародних обмінів Erasmus+, протягом року працюють на платформі Moodle. Після повного освоєння навчальної програми магістра та отримання відповідних дипломів в Україні для студентів магістратури спеціальності Право Університету імені Альфреда Нобеля в Сосновцах відбуваються іспити та захист дипломних робіт в університеті Humanitas.

Вимоги до вступу: наявність диплому бакалавра спеціальності «Право» УАН.

За інформацією про умови навчання звертатись:
Кафедра права
В.о. зав. каф. Шкабаро Вероніка Миколаївна
Тел. для довідок: 0562 372-88-15
E-mail: vshkabaro@duan.edu.ua

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ abit@duan.edu.ua