Пошук на сайті

Тихенько йдучи світлим коридором університету, так і кортить зазирнути в аудиторію, де проходять лекції, практичні чи лабораторні заняття. І повірте: там є на що поглянути.

Університет розташований на березі Дніпра, краєвид з вікон, що виходять на набережну Дніпра, захоплює. Неосяжний простір могутньої річки навіває роздуми про неосяжні перспективи, що відкриваються перед тобою як у стінах університету так і за його межами.

Лекційні аудиторії обладнані мультимедійними проекторами чи електронними дошками. Серед аудиторій для практичних занять - велика кількість комп’ютерних класів, сучасних лінгафонних кабінетів, лабораторій, дуальних аудиторій тощо.

Біля однієї з них хочеться зупинитись та розповісти про неї дещо більш детально.

У 2003 році, вперше в Україні та в світі, в Університеті імені Альфреда Нобеля (тоді ще - у Дніпропетровському університеті економіки та права), було відкрито меморіальний Зал лауреатів Нобелівської премії з економіки.

Всі збільшені копії Нобелівських медалей, які є основою піднесено-урочистого оформлення цього Залу, виготовлені відомим дніпропетровським художником-медальєром Євгеном Грошевим.

З моменту свого відкриття Зал Нобелівських лауреатів з економіки став важливим центром наукової та освітньої діяльності не тільки в Університеті, а й загалом у Дніпропетровському регіоні, в Україні в цілому.

Тут з успіхом проходять найрізноманітніші події: міжнародні та міжвузівські науково-практичні конференції, творчі зустрічі, урочисті церемонії нагородження призерів та лауреатів престижних конкурсів та чемпіонатів, а також відкриття і закриття обласних етапів Всеукраїнських олімпіад і турнірів старшокласників з економіки чи іноземних мов.

За традицією саме в цьому Залі студентам Університету урочисто вручають дипломи бакалаврів, спеціалістів і магістрів. І кожен захід в цих стінах, без перебільшення, дійсно стає визначною подією в науковому і освітньому житті України і всього світу та привертає увагу вчених, науково-педагогічних працівників України та інших країн.

 


 


 

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ [email protected]