Пошук на сайті

Зв'яжіться з нами вже сьогодні

Зв’яжіться з нами online. Зателефонуйте нам на багатоканальну службу підтримки (Усі дзвінки безкоштовні), або замовте дзвінок. Напишіть нам. Приєднуйтесь у соціальних мережах.
вул. Січеславська Набережна, 18 / місто Дніпро / Україна
+38(067) 626-25-52 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 Приймальна комісія: +380(50) 340-16-61 || +380(98) 138-44-80 abit@duan.edu.ua

ПРИЄДНУЙСЯ!

Будь в курсі всіх змін про вступ

Чому саме наш університет ?!Це тільки перші 12 переваг :

Можливо все! На неможливе лише потрібно більше часу.

Ден Браун

АНГЛОМОВНІ ПРОГРАМИ


Університет імені Альфреда Нобеля пропонує українським студентам навчання на англомовних програмах, які відповідають сучасним стандартам провідних університетів світу за наступними освітніми програмами бакалаврату:

та магістерського рівня навчання:

Всі лекції без виключення, для студентів англомовних програм викладаються англійською мовою. Також студенти пишуть семестрові завдання та роботи англійською, спілкуються без перекладу з викладачами та запрошеними професорами. Вони працюють з першоджерелами, англомовними підручниками, публікаціями та звітами.

Навчання на англомовній програмі — це чудова можливість майбутньому професіоналу повністю зануритися в англомовне середовище специфічних термінів та значень, лекційних занять та практики, а також підтягнути власний рівень англійської мови.

Переваги навчання на англомовних програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля беззаперечні:

Англомовна професійна лексика

Навчання на англомовній програмі дозволяє випускникам прекрасно орієнтуватися у специфіці професійної термінології, а ті, хто мріють про кар’єру в міжнародних компаніях з легкістю демонструють необхідні навички спілкування.

Запрошені професори

Студенти англомовних програм мають нагоду спілкуватися з іноземними професорами носіями мови, які доволі часто відвідують Університет імені Альфреда Нобеля та читають курси або проводять спеціальні відкриті лекції.

Рівень англійської

Поки ваші однокласники вивчають англійську раз або два на тиждень, у вас кожне заняття англійською.

Кар’єрні можливості

Кар’єрні можливості випускників англомовних програм вражають — з актуальними знаннями та підтягнутим рівнем англійської їм гарантовано працевлаштування в міжнародних компаніях та розвиток їх професійної кар’єри.

Перспектива міжнародного навчання, практики та стажування

Студентам англомовних програм набагато простіше продовжити навчання за кордоном. Вони можуть без проблем поїхати на стажування або пройти практику в міжнародній кампанії. Також їм легше продовжити своє навчання та отримати диплом магістра у США або європейських ЗВО.

Мультикультурне середовище

У кожній англомовній групі навчаються іноземні студенти — це прекрасний досвід справжнього мультикультурного спілкування та долучення до міжнародної спільноти студентів.

Якісна освіта

В Університеті імені Альфреда Нобеля освітній процес відбувається за світовими стандартами, а якість освіти підтверджена міжнародними агенціями з якості освіти.

Цікаво?

Тоді звертайся до завідувачів кафедр:

Задоя Анатолій Олександрович

Завідувач кафедри глобальної економіки, професор, доктор економічних наук

zadoya@duan.edu.ua

Тараненко Ірина Всеволодівна

Завідувач кафедри міжнародного маркетингу, доктор економічних наук, професор

+38 (095) 750-23-63

taranenko@duan.edu.ua

Митрофанова Ганна Яківна

Завідувач кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики, доктор економічних наук, доцент
Голова комітету з якості академічних стандартів Університету імені Альфреда Нобеля

067 567 02 79

+38 (0562) 31-24-57

gglukha@duan.edu.ua

Вареник Вікторія Миколаївна

к.е.н., доцент кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики

+38 (096) 370-45-25

v.var@duan.edu.ua


Перелік сертифікатів ЗНО

Університет імені Альфреда Нобеля надає можливість поселення до гуртожитку Університету або закладів-партнерів. Гуртожитки мають зручне розташування, в них створені відповідні умови для комфортного проживання. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столами й стільцями, шафами.

Кількість місць у власних гуртожитках – 300. 

Всі абітурієнти за потреби забезпечуються місцями або у власних гуртожитках, або у гуртожитках, що орендуються за потреби.

Інформацію щодо поселення та наявності вільних місць можна дізнатися у коменданта гуртожитку.

Контакти:

Старікова Лідія Сергіївна:

095-774-90-23;

м. Дніпро

вул. Б.Хмельницького,12

Вищий навчальний заклад "Університет імені Альфреда Нобеля" має оновлену Ліцензію (відомості) щодо здійснення освітньої діяльності закладу освіти у сфері вищої освіти, зареєстровану в реєстрі Єдиної державної електронної бази з питань освіти згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 06.07.2017 №144-л.

Відомості щодо здійснення освітньої діяльності (станом на 14.01.2020 р.)

Перелік сертифікатів про акредитацію спеціальностей, за якими Університет імені Альфреда Нобеля проводить освітню діяльність (станом на 20.12.2019 р.)

В Університеті відкрита нова спеціальність – «Комп’ютерні науки».
Наказ Міністерства освіти і науки України № 349-л від 05.04.2018 (Протокол № 90/2 засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 5 квітня 2018 р.)

В Університеті відкрита нова спеціальність – «Готельно-ресторанна справа».
Рішення Ліцензійної комісії МОН України (наказ №505-Л від 26.04.2018).

Наказом МОН України від 14 січня 2020 року № 14-л в Університеті розширено провадження освітньої діяльності:

  • ліцензована підготовка здобувачів вищої освіти за спеціальністю 242 Туризм за другим (магістерським) рівнем вищої освіти;
  • збільшено ліцензований обсяг за спеціальністю 052 Політологія за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти (з можливістю здійснювати підготовку іноземців та осіб без громадянства).

Висновки акредитаційної експертизи МОН України

Міжнародна акредитація

Протягом останніх 10 років в Університеті успішно працює Міжнародна школа бізнесу ( IBS-ANU ) за програмою МВА ( ibsmba.com ), яка була створена внаслідок реорганізації однієї з перших в Україні шкіл – Вищої школи бізнесу (HBS-DUEL). У 2013 та 2015 р.р. школа акредитована Європейською радою з бізнес-освіти (Швейцарія).

У квітні 2016 року Університет пройшов зовнішню оцінку міжнародним акредитаційним агентством ZEvA. Міжнародна акредитація підтверджує, що система ВНЗ по контролю якості ведення навчального процесу може забезпечити досягнення цілій кваліфікації і високий стандарт якостісвоїх навчальних програм, дає можливість вишам сертифікувати їх внутрішні якість і надійність системи надання освітніх послуг. Рішення про акредитацію розповсюджується на всі програми, які вводяться після акредитації и на програми, які вже пройшли внутрішню оцінку якості.

Інформацію про Університет розміщено у Каталозі «Вищі навчальні заклади України» – для навчання з-за кордону та в базі ВНЗ World Higher Education Database, що складається міжнародною асоціацією університетів (IAU). Університет представлено на довідковому сайті wikipedia.org трьома мовами: українською, російською та англійською.

УНІВЕРСИТЕТ У ЦИФРАХ

4 130КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ
26КІЛЬКІСТЬ ДОКТОРІВ НАУК
70
КІЛЬКІСТЬ КАНДИДАТІВ НАУК
38 440КІЛЬКІСТЬ ВИПУСКНИКІВ

Говорять випускники Університету

Наші випускники - наша гордість !
“Меня зовут Марина Павличенко, я выпускница Днепропетровского Университета имени Альфреда Нобеля кафедры «Перевод». Те профессиональные знания и навыки, которые я получила во время обучения в университете, благодаря высококвалифицированным и небезразличным к судьбе своих студентов преподавателям, помогли мне получить хорошую работу, освоить новую сферу деятельности и вскоре открыть свое собственное дело.”
Марина Павличенко Директор та засновник освітньої компанії "Eruditus"
“Я, Настя Коломеец, выпускница Днепропетровского университета имени Альфреда Нобеля (специальность «Международная экономика», 2012), выпускница Высшей школы финансов в Праге (Чешская Республика). Хочу сказать, что ДУАН дает очень хорошие знания, на достойном уровне. Сравнивая с ЕУБА - наш университет мог бы составить хорошую конкуренцию. Очень приятно, что здесь, как и в нашем университете, идут на встречу, прислушиваются и стараются для студентов.”
Настя Коломеец працює в ACS, a Xerox Company, Прага
“Я занимаюсь поставками запчастей для спецтехники. Импортирую запасные части зарубежных производителей и экспортирую отечественных производителей. После окончания ДАУБП (позже ДУАН) пошел в армию, после армии работал в фирме ВАСИЛ (занимался конноспортивным направлением). Затем уехал в Киев, потом в Москву, потом в Дубай, потом опять в Москву. Работал коммерческим директором в АО РУСТРАНС. В 2012 г. открыл свою компанию ИнтерТрансСоюз. Эта фирма - мое детище. А образование помогает, конечно. Особенно помогло на начальном этапе.”
Андрей Сичев Засновник компанії "ИнтерТрансСоюз"

Приєднуйтесь до успішної когорти наших студентів

Університет імені Альфреда Нобеля (місто Дніпро)

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ abit@duan.edu.ua