Пошук на сайті

Зв'яжіться з нами вже сьогодні

Зв’яжіться з нами online. Зателефонуйте нам на багатоканальну службу підтримки (Усі дзвінки безкоштовні), або замовте дзвінок. Напишіть нам. Приєднуйтесь у соціальних мережах.
вул. Січеславська Набережна, 18 / місто Дніпро / Україна
+38(067) 626-25-52 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 Приймальна комісія: +380(50) 340-16-61 || +380(98) 138-44-80 [email protected]

ПРИЄДНУЙСЯ!

Будь в курсі всіх змін про вступ

Чому саме наш університет ?!Це тільки перші 12 переваг :

Можливо все! На неможливе лише потрібно більше часу.

Ден Браун
   Крокуючи Набережною Дніпра, неможливо не звернути уваги на увесь комплекс відомого в Україні університету імені Альфреда Нобеля, не відчути особливу гармонійну та затишну атмосферу, яка панує тут... Входиш у гостинно розкриті ворота з Набережної Леніна, 18, - і одразу хочеться ще глибше поринути в осередок європейської освіти, отримати естетичне задоволення не тільки від навчальних корпусів, але й від видатних пам’яток на подвір’ї, від ландшафтного дизайну парку, у якому зібрані унікальні дерева, кущі та квіти і в якому такі зручні лави у тіні під деревами. В парку з ранньої весни до пізньої осені дивують різнобарв'ям такі ландшафтні раритети, як дерево гінко, біла та рожева магнолії, декоративна слива Піссарді тощо.

   У меморіально-парковому комплексі «Планета Альфреда Нобеля» відбуваються видатні події, які мають особливе значення в житті не тільки Університету імені Альфреда Нобеля (Дні Першокурсника, зустрічі випускників, відкриття міжнародних конференцій, Нобелівських конгресів, нагородження кращих студентів іменними стипендіями, Нобелівські бали випускників тощо), але й всього міста Дніпро. В останні роки тут вперше в Україні проходять вручення студентам-нобелівцям дипломів європейських університетів, які є партнерами в реалізації міжнародних проектів подвійних дипломів.

   Сюди також часто приїздять молодята після весілля, цей об'єкт як один із символів міста Дніпро включено до туристичних та екскурсійних маршрутів для гостей міста з усієї України та зарубіжжя, сюди часто навідуються та охоче фотографуються на добру пам'ять школярі міста та області.

   Університет імені Альфреда Нобеля, як лідер вищої освіти України, докладає значних зусиль до створення умов для творчого розвитку студентства, формування на базі ідеалів Нобелівського руху самобутнього інтелектуального капіталу, починаючи з ранніх етапів становлення майбутніх учених і практичних фахівців.

   Серед основних подій Університету щодо розвитку Нобелівського руху в Україні і в світі слід зазначити:
  • відкриття в університеті у 2003 році унікальної Зали Нобелівських лауреатів з барельєфами усіх Нобелівських лауреатів з економіки;
  • організацію та проведення в університеті, за підтримки ряду лауреатів Нобелівської премії, першого Міжнародного Нобелівського економічного форуму, який відбувся у вересні 2008 року: «Світова економіка XXI століття: цикли та кризи», і став традиційним міжнародним науковим заходом;
- відкриття в університеті меморіального символу – Скульптурної композиції «Планета Альфреда Нобеля», аналога якому немає ні в Україні ні в світі. Цей пам’ятний знак виконаний у вигляді земної кулі, на якій закріплені спеціально виготовлені бронзові медалі із зображенням усіх Нобелівських лауреатів( починаючи з 1901 р. і до сьогодення) в усіх шести номінаціях: фізика, хімія, фізіологія і медицина, література, премія миру, економіка. Його було встановлено на честь 40-річчя заснування Банком Швеції премії з економіки в пам’ять Альфреда Нобеля. Меморіальний знак являє собою символічну п’ят земну кулю діаметром три метри із зображеннями всіх (починаючи з 1901 р.) лауреатів Нобелівської премії на бронзових медалях. Варто уваги й те, що при виготовленні кулі були використані сплави, отримані в ході утилізації українських стратегічних ракет.

   Співавтори ідеї створення пам’ятника – професор Б.І. Холод, засновник та президент Університету імені Альфреда Нобеля, і відомий скульптор-медальєр Є.М. Грошев; архітектор проекту - Станіслав Лєшукович, скульп­тори Ю.А. та А.А.Зобенко. У створенні меморіального символу взяли участь провідні спеціалісти та підрозділи ДП «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова».

   Пізніше (у 2013 році) до меморіально-паркового комплексу було додано також унікальний скульптурний портрет Альфреда Нобеля.
До речі, Нобелівський лауреат з літератури (2010), один з найвідоміших письменників Латинської Америки Маріо Варгас Льоса, що приїздив до України на запрошення президента Університету імені Альфреда Нобеля в листопаді 2014 року, з гордістю впізнав себе на одній з медалей на Планеті Альфреда Нобеля, отримав точну копію такої медалі у подарунок і першим залишив на металевій стелі свій автограф, який тепер теж є частиною меморіального символу…

   Є надія, що на Планеті Альфреда Нобеля, в недалекому майбутньому, знайдуться місця і для сучасних українських вчених.

А може, це місце - для тебе, наш майбутній абітурієнте?


  

  

  

УНІВЕРСИТЕТ У ЦИФРАХ

4 130КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ
26КІЛЬКІСТЬ ДОКТОРІВ НАУК
70
КІЛЬКІСТЬ КАНДИДАТІВ НАУК
38 440КІЛЬКІСТЬ ВИПУСКНИКІВ

Говорять випускники Університету

Наші випускники - наша гордість !
“Меня зовут Марина Павличенко, я выпускница Днепропетровского Университета имени Альфреда Нобеля кафедры «Перевод». Те профессиональные знания и навыки, которые я получила во время обучения в университете, благодаря высококвалифицированным и небезразличным к судьбе своих студентов преподавателям, помогли мне получить хорошую работу, освоить новую сферу деятельности и вскоре открыть свое собственное дело.”
Марина Павличенко Директор та засновник освітньої компанії "Eruditus"
“Я, Настя Коломеец, выпускница Днепропетровского университета имени Альфреда Нобеля (специальность «Международная экономика», 2012), выпускница Высшей школы финансов в Праге (Чешская Республика). Хочу сказать, что ДУАН дает очень хорошие знания, на достойном уровне. Сравнивая с ЕУБА - наш университет мог бы составить хорошую конкуренцию. Очень приятно, что здесь, как и в нашем университете, идут на встречу, прислушиваются и стараются для студентов.”
Настя Коломеец працює в ACS, a Xerox Company, Прага
“Я занимаюсь поставками запчастей для спецтехники. Импортирую запасные части зарубежных производителей и экспортирую отечественных производителей. После окончания ДАУБП (позже ДУАН) пошел в армию, после армии работал в фирме ВАСИЛ (занимался конноспортивным направлением). Затем уехал в Киев, потом в Москву, потом в Дубай, потом опять в Москву. Работал коммерческим директором в АО РУСТРАНС. В 2012 г. открыл свою компанию ИнтерТрансСоюз. Эта фирма - мое детище. А образование помогает, конечно. Особенно помогло на начальном этапе.”
Андрей Сичев Засновник компанії "ИнтерТрансСоюз"

Приєднуйтесь до успішної когорти наших студентів

Університет імені Альфреда Нобеля (місто Дніпро)

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ [email protected]