Пошук на сайті

Зв'яжіться з нами вже сьогодні

Зв’яжіться з нами online. Зателефонуйте нам на багатоканальну службу підтримки (Усі дзвінки безкоштовні), або замовте дзвінок. Напишіть нам. Приєднуйтесь у соціальних мережах.
вул. Січеславська Набережна, 18 / місто Дніпро / Україна
+38(067) 626-25-52 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 Приймальна комісія: +380(50) 340-16-61 || +380(98) 138-44-80 [email protected]

ПРИЄДНУЙСЯ!

Будь в курсі всіх змін про вступ

Чому саме наш університет ?!Це тільки перші 12 переваг :

Можливо все! На неможливе лише потрібно більше часу.

Ден Браун

АНГЛОМОВНІ ПРОГРАМИ


Університет імені Альфреда Нобеля пропонує українським студентам навчання на англомовних програмах, які відповідають сучасним стандартам провідних університетів світу за наступними освітніми програмами бакалаврату:

та магістерського рівня навчання:

Всі лекції без виключення, для студентів англомовних програм викладаються англійською мовою. Також студенти пишуть семестрові завдання та роботи англійською, спілкуються без перекладу з викладачами та запрошеними професорами. Вони працюють з першоджерелами, англомовними підручниками, публікаціями та звітами.

Навчання на англомовній програмі — це чудова можливість майбутньому професіоналу повністю зануритися в англомовне середовище специфічних термінів та значень, лекційних занять та практики, а також підтягнути власний рівень англійської мови.

Переваги навчання на англомовних програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля беззаперечні:

Англомовна професійна лексика

Навчання на англомовній програмі дозволяє випускникам прекрасно орієнтуватися у специфіці професійної термінології, а ті, хто мріють про кар’єру в міжнародних компаніях з легкістю демонструють необхідні навички спілкування.

Запрошені професори

Студенти англомовних програм мають нагоду спілкуватися з іноземними професорами носіями мови, які доволі часто відвідують Університет імені Альфреда Нобеля та читають курси або проводять спеціальні відкриті лекції.

Рівень англійської

Поки ваші однокласники вивчають англійську раз або два на тиждень, у вас кожне заняття англійською.

Кар’єрні можливості

Кар’єрні можливості випускників англомовних програм вражають — з актуальними знаннями та підтягнутим рівнем англійської їм гарантовано працевлаштування в міжнародних компаніях та розвиток їх професійної кар’єри.

Перспектива міжнародного навчання, практики та стажування

Студентам англомовних програм набагато простіше продовжити навчання за кордоном. Вони можуть без проблем поїхати на стажування або пройти практику в міжнародній кампанії. Також їм легше продовжити своє навчання та отримати диплом магістра у США або європейських ЗВО.

Мультикультурне середовище

У кожній англомовній групі навчаються іноземні студенти — це прекрасний досвід справжнього мультикультурного спілкування та долучення до міжнародної спільноти студентів.

Якісна освіта

В Університеті імені Альфреда Нобеля освітній процес відбувається за світовими стандартами, а якість освіти підтверджена міжнародними агенціями з якості освіти.

Цікаво?

Тоді звертайся до завідувачів кафедр:

Задоя Анатолій Олександрович

Завідувач кафедри глобальної економіки, професор, доктор економічних наук

[email protected]

Тараненко Ірина Всеволодівна

Завідувач кафедри міжнародного маркетингу, доктор економічних наук, професор

+38 (095) 750-23-63

[email protected]

Митрофанова Ганна Яківна

Завідувач кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики, доктор економічних наук, доцент
Голова комітету з якості академічних стандартів Університету імені Альфреда Нобеля

067 567 02 79

+38 (0562) 31-24-57

[email protected]

Вареник Вікторія Миколаївна

к.е.н., доцент кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики

+38 (096) 370-45-25

[email protected]


Перелік сертифікатів ЗНО

УНІВЕРСИТЕТ У ЦИФРАХ

4 130КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ
26КІЛЬКІСТЬ ДОКТОРІВ НАУК
70
КІЛЬКІСТЬ КАНДИДАТІВ НАУК
38 440КІЛЬКІСТЬ ВИПУСКНИКІВ

Говорять випускники Університету

Наші випускники - наша гордість !
“Меня зовут Марина Павличенко, я выпускница Днепропетровского Университета имени Альфреда Нобеля кафедры «Перевод». Те профессиональные знания и навыки, которые я получила во время обучения в университете, благодаря высококвалифицированным и небезразличным к судьбе своих студентов преподавателям, помогли мне получить хорошую работу, освоить новую сферу деятельности и вскоре открыть свое собственное дело.”
Марина Павличенко Директор та засновник освітньої компанії "Eruditus"
“Я, Настя Коломеец, выпускница Днепропетровского университета имени Альфреда Нобеля (специальность «Международная экономика», 2012), выпускница Высшей школы финансов в Праге (Чешская Республика). Хочу сказать, что ДУАН дает очень хорошие знания, на достойном уровне. Сравнивая с ЕУБА - наш университет мог бы составить хорошую конкуренцию. Очень приятно, что здесь, как и в нашем университете, идут на встречу, прислушиваются и стараются для студентов.”
Настя Коломеец працює в ACS, a Xerox Company, Прага
“Я занимаюсь поставками запчастей для спецтехники. Импортирую запасные части зарубежных производителей и экспортирую отечественных производителей. После окончания ДАУБП (позже ДУАН) пошел в армию, после армии работал в фирме ВАСИЛ (занимался конноспортивным направлением). Затем уехал в Киев, потом в Москву, потом в Дубай, потом опять в Москву. Работал коммерческим директором в АО РУСТРАНС. В 2012 г. открыл свою компанию ИнтерТрансСоюз. Эта фирма - мое детище. А образование помогает, конечно. Особенно помогло на начальном этапе.”
Андрей Сичев Засновник компанії "ИнтерТрансСоюз"

Приєднуйтесь до успішної когорти наших студентів

Університет імені Альфреда Нобеля (місто Дніпро)

ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля"

вул. Січеславська Набережна, 18 / Дніпро / Україна 0-800-75-51-57 || +380(98) 7-0000-47 || +380(95) 7-0000-47 || +380(63) 7-0000-47 ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ [email protected]